4608X-101-233LF
MFR.Part #
4608X-101-233LF
JLCPCB Part #
C6070516
Package
SIP-8
Description
200mW 23kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS