4608X-101-222LF
MFR.Part #
4608X-101-222LF
JLCPCB Part #
C6420757
Package
SIP-8
Description
2.2kΩ 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS