4608X-101-121LF
MFR.Part #
4608X-101-121LF
JLCPCB Part #
C1358899
Package
SIP-8-2.54mm
Description
120Ω 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS