4608X-101-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608X-101-104LF
JLCPCB Part #
C1358537
Package
SIP-8-2.54mm
Description
100kΩ 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS