4608X-101-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608X-101-100LF
JLCPCB Part #
C1359673
Package
SIP-8-2.54mm
Description
10Ω 200mW 7 8 ±250ppm/℃ SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS