4608M-102-470LF
MFR.Part #
4608M-102-470LF
JLCPCB Part #
C5902788
Package
SIP-8
Description
4 400mW 47Ω 8 ±250ppm/℃ SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS