4608M-102-203LF
MFR.Part #
4608M-102-203LF
JLCPCB Part #
C6070508
Package
SIP-8
Description
20kΩ 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS