4608M-101-474LF
MFR.Part #
4608M-101-474LF
JLCPCB Part #
C1359103
Package
SIP-8-2.54mm
Description
250mW 470kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS