4608H-102-680LF
MFR.Part #
4608H-102-680LF
JLCPCB Part #
C1359457
Description
4 500mW 68Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS