4608H-102-332LF
MFR.Part #
4608H-102-332LF
JLCPCB Part #
C1359505
Description
3.3kΩ 4 500mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS