4608H-102-272LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608H-102-272LF
JLCPCB Part #
C1359752
Package
SIP-8-2.54mm
Description
2.7kΩ 4 500mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS