4608H-102-202LF
MFR.Part #
4608H-102-202LF
JLCPCB Part #
C1358807
Description
2kΩ 4 500mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS