4608H-102-101LF
MFR.Part #
4608H-102-101LF
JLCPCB Part #
C6070504
Package
SIP-8
Description
100Ω 4 500mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS