4608H-101-221LF
MFR.Part #
4608H-101-221LF
JLCPCB Part #
C1358925
Description
220Ω 300mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS