4608H-101-202LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608H-101-202LF
JLCPCB Part #
C1358866
Package
SIP-8-2.54mm
Description
2kΩ 300mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS