4607X-101-392LF
MFR.Part #
4607X-101-392LF
JLCPCB Part #
C1358738
Description
200mW 3.9kΩ 6 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS