4607X-101-221LF
MFR.Part #
4607X-101-221LF
JLCPCB Part #
C1358759
Description
200mW 220Ω 6 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS