4607X-101-122LF
MFR.Part #
4607X-101-122LF
JLCPCB Part #
C1359132
Package
SIP-7-2.54mm
Description
1.2kΩ 200mW 6 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS