4607X-101-103LF
MFR.Part #
4607X-101-103LF
JLCPCB Part #
C1357912
Description
10kΩ 200mW 6 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS