4606X-104-331/471L
MFR.Part #
4606X-104-331/471L
JLCPCB Part #
C1359022
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 330Ω、470Ω 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS