4606X-104-302/622
MFR.Part #
4606X-104-302/622
JLCPCB Part #
C19418222
Package
SIP-6
Description
200mW 3kΩ、6.2kΩ 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays