4606X-104-221/271L
MFR.Part #
4606X-104-221/271L
JLCPCB Part #
C1359041
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 220Ω、270Ω 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS