4606X-104-161/241L
MFR.Part #
4606X-104-161/241L
JLCPCB Part #
C1359051
Package
SIP-6-2.54mm
Description
160Ω、240Ω 200mW 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS