4606X-102-824LF
MFR.Part #
4606X-102-824LF
JLCPCB Part #
C1358859
Package
SIP-6-2.54mm
Description
3 300mW 6 820kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS