4606X-102-332
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4606X-102-332
JLCPCB Part #
C19620192
Package
SIP-6
Description
3 3.3kΩ 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays