4606X-102-270LF
MFR.Part #
4606X-102-270LF
JLCPCB Part #
C1358907
Package
SIP-6-2.54mm
Description
27Ω 3 300mW 6 ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS