4606X-102-182
MFR.Part #
4606X-102-182
JLCPCB Part #
C19513749
Package
SIP-6
Description
1.8kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays