4606X-102-122
MFR.Part #
4606X-102-122
JLCPCB Part #
C19415836
Package
SIP-6
Description
1.2kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays