4606X-102-120LF
MFR.Part #
4606X-102-120LF
JLCPCB Part #
C1358830
Package
SIP-6-2.54mm
Description
12Ω 3 300mW 6 ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS