4606X-102-105LF
MFR.Part #
4606X-102-105LF
JLCPCB Part #
C1358127
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1MΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS