4606X-101-681LF
MFR.Part #
4606X-101-681LF
JLCPCB Part #
C1358101
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 5 6 680Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS