4606X-101-332LF
MFR.Part #
4606X-101-332LF
JLCPCB Part #
C1358012
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 3.3kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS