4606X-101-274LF
MFR.Part #
4606X-101-274LF
JLCPCB Part #
C1359260
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 270kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS