4606X-101-271LF
MFR.Part #
4606X-101-271LF
JLCPCB Part #
C1358061
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 270Ω 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS