4606X-101-153LF
MFR.Part #
4606X-101-153LF
JLCPCB Part #
C1358094
Package
SIP-6-2.54mm
Description
15kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS