4606M-102-104LF
MFR.Part #
4606M-102-104LF
JLCPCB Part #
C1362229
Package
SIP-6-2.54mm
Description
100kΩ 3 400mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS