4606M-101-334LF
MFR.Part #
4606M-101-334LF
JLCPCB Part #
C1362266
Package
SIP-6-2.54mm
Description
250mW 330kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS