4606M-101-104LF
MFR.Part #
4606M-101-104LF
JLCPCB Part #
C5505952
Package
SIP-6
Description
100kΩ 250mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS