4606M-101-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4606M-101-102LF
JLCPCB Part #
C1359468
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1kΩ 250mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS