4606H-102-102LF
MFR.Part #
4606H-102-102LF
JLCPCB Part #
C1360022
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1kΩ 3 500mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS