4606H-101-561LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4606H-101-561LF
JLCPCB Part #
C1359612
Package
SIP-6-2.54mm
Description
300mW 5 560Ω 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS