4605X-101-824LF
MFR.Part #
4605X-101-824LF
JLCPCB Part #
C6070478
Package
SIP-5
Description
200mW 4 5 820kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS