4605X-101-820LF
MFR.Part #
4605X-101-820LF
JLCPCB Part #
C1362160
Package
SIP-5-2.54mm
Description
200mW 4 5 82Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS