4605X-101-560LF
MFR.Part #
4605X-101-560LF
JLCPCB Part #
C1358717
Package
SIP-5-2.54mm
Description
200mW 4 5 56Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS