4605X-101-394LF
MFR.Part #
4605X-101-394LF
JLCPCB Part #
C1358820
Package
SIP-5-2.54mm
Description
200mW 390kΩ 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS