4605X-101-272LF
MFR.Part #
4605X-101-272LF
JLCPCB Part #
C7020295
Package
SIP-5
Description
2.7kΩ 200mW 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS