4605X-101-203LF
MFR.Part #
4605X-101-203LF
JLCPCB Part #
C1358653
Package
SIP-5-2.54mm
Description
200mW 20kΩ 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS