4605X-101-201LF
MFR.Part #
4605X-101-201LF
JLCPCB Part #
C5509997
Package
SIP-5
Description
200mW 200Ω 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS