4605X-101-183LF
MFR.Part #
4605X-101-183LF
JLCPCB Part #
C1358657
Package
SIP-5-2.54mm
Description
18kΩ 200mW 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS