4605X-101-153LF
MFR.Part #
4605X-101-153LF
JLCPCB Part #
C7185566
Package
SIP-5
Description
15kΩ 200mW 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS